پروژه عکاسی

هر پروژه عکاسی برای ما نویدبخش چالشی هنری است برای خلق تصویری منحصر به فرد. برای نگاه حرفه ای ما به موضوع عکاسی، تفاوتی در مقیاس یک پروژه عکاسی از پاویون، واحد تجاری کوچک تا آسمان خراش های مرتفع، وجود ندارد. بر این باوریم همگی امکان بهره مندی از معماری منحصر به فرد هستند که روایتگر داستانی است که امکان دیده شدن و متمایز بودن در آنها نهفته است. برای ما هر پروژه عکس برداری، برابر است با تعهدی مسئولانه در رابطه با مشاوره، ثبت و ارائه ای منطبق بر جدیدترین و علمی ترین روش ها.
فرآیند همکاری با ما بسیار ساده تر از آن چیزی است که به آن می اندیشید!

مشاوره رایگان و برآورد هزینه

کافی است با یکی از راه های متعدد تماس با ما، اطلاعات مختصری همچون، موقعیت جغرافیایی پروژه عکاسی، کاربری پروژه، مساحت زیربنا، هدف از عکس برداری و موارد این چنین را با ما درمیان گذاشته تا در کمترین زمان ممکن، برآورد هزینه گروه نگارت را دریافت کنید.

پیش پرداخت و شروع پروژه عکاسی

برای رزرو خدمات عکاسی در سریع ترین زمان ممکن، می بایست پیش پرداخت توافق شده را به حساب ما واریز نمایید و منتظر هماهنگی تاریخ و ساعت عکس برداری باشید. برای سهولت در امر ثبت اولیه عکس ها و حصول اطمینان بابت کیفیت نهایی تصاویر، چک لیستی تهیه شده است که برای شما ارسال خواهد شد تا موارد هائز اهمیت در زمان عکس برداری از یک پروژه ( عکاسی معماری، عکاسی معماری داخلی، عکاسی محصول، عکاسی همایش ) را مطالعه بفرمایید و تاحد ممکن در جهت نیل به آن قدم بردارید.

دریافت محصول نهایی

با توجه به تجهیزات سخت افزاری ( بهره مندی از جدیدترین تجهیزات نورپردازی، عکس برداری منطبق با استانداردهای روز دنیا ) و همچنین تسلط همکاران ما به موضوع نرم افزارهای مرتبط با ویرایش عکس، تصاویر نهایی منطبق با نیاز و خواست شما با بالاترین کیفیت ممکن ارائه خواهد شد.

خدمات جانبی

در راستای جلب رضایت تمام و کمال کارفرمایان خود، بر آن شدیم در کنار حرفه اصلی خود که عکاسی است، خدماتی جانبی اما مرتبط با موضوع عکاسی به مشتریان خود تقدیم کنیم. ارائه شیت های گرافیکی مخصوص مسابقات معماری و معماری داخلی، چاپ عکس ها در متنوع ترین سایزها، طراحی و چاپ آلبوم و بروشور معرفی پروژه عکاسی با انواع صحافی ها و همچنین طراحی وبسایت اختصاصی یکی از ده ها خدمات متنوعی است که ما برای کارفرمایان خود، امکان انجام آن را با بهینه ترین مبلغ و در کمترین زمان ممکن فراهم ساخته ایم.
همراهی شما در مسیر معرفی پروژه هایتان، افتخاری است که به داشتن آن می بالیم. !

برترین های پروژه عکاسی نگارت