عکاسی همایش، عکاسی سمینار و عکاسی رویداد

عکاسی خبری شاخه ای از عکاسی است که تمام تمرکز خود را بر روی ثبت و ماندگار نمودن یک رویداد، واقعه تاریخی، همایش و نظایر آن معطوف داشته است. بدون شک مهم ترین پارامتر در عکاسی همایش و رویداد یا عکاسی خبری ثبت صادقانه و به دور از قضاوت است. عکاس خبری می بایست فقط مشاهده خود را از یک واقعه به تصویر بکشد و بتواند مضمون و محتوا را در بستری توأم با رعایت مسائل تکنیکی و هنری بیان کند.
ارزش خبری در این شاخه از عکاسی به قدری هائز اهمیت است که در پاره ای از اوقات عکاسان خبری، مسائل کلیدی و تکنیکی مرتبط با اصول فنی عکاسی را در تقابل با ارزش خبری، فدا کرده و تنها به ثبت یک لحظه که شاید امکان تکرار آن مجدد فراهم نگردد، اکتفا می کنند. همواره به یاد داشته باشید که داشتن عکسی با کیفیت پایین از یک واقعه تاریخی یا رویداد بسیار با اهمیت تر است از عکسی با بالاترین کیفیت ممکن اما به دور از ارزش خبری. عکاس خبری یا عکاس رویداد در واقع روایت کننده داستانی است از جنس تصویر برای مخاطبی که در آن حضور نداشته، لذا می بایست بسیار دقیق و هنرمندانه نقش خود را ایفا کند. یکی از کلیدی ترین مسائل اثرگذار در عکاسی همایش ، توجه به فاکتور زمان است. زمان می تواند عامل موفقیت یا شکست یک عکاس در به تصویر کشیدن یک رویداد باشد، زیرا از دست رفتن یا ثبت یک لحظه بسیار وابسته به زمان سنجی عکاس است.

عکاسی رویداد و خبری

عکاسی از یک جلسه داخلی در شرکت تا عکاسی از یک همایش یا رویداد در سطح بین المللی، همگی برای گروه نگارت، چالشی است هنری و تخصصی که به لطف ایزد منان و با تکیه بر تجربه، دانش و تجهیزات حرفه ای خود، تا همینک موفق به ثبت و ماندگاری بیش از ده ها رویداد، همایش و سمینار گردیده است. از دید ما انتخاب عکاس برای عکاسی رویداد ( عکاسی همایش ) امری است بسیار مهم که می بایست با دقتی فراتر از انتظارات معمول و رایج در سطح جامعه انجام گردد. لحظه های تکرار نشدنی که برای خلق آنها هزینه های بسیاری شده است، می بایست فقط توسط عکاسانی مجرب و با استفاده از جدیدترین تجهیزات حرفه ای مرتبط با امر عکاسی خبری انجام شوند.

عکاسی رویداد و همایش

گروه نگارت با در اختیار داشتن تجهیزات حرفه ای مرتبط با شاخه عکاسی خبری و همچنین بهره مندی از مجرب ترین عکاسان فعال در شاخه عکاسی رویداد با تجربیاتی متمایز در سطح داخلی و بین المللی، آمادگی آن را دارد تا با خلق تصاویری متمایز و منحصر به فرد از رویداد، همایش و سمینار شما کارفرمایان عزیز، یاریگر شما در انعکاس فعالیت های صورت گرفته و انتشار آن ها در وبسایت، شبکه های اجتماعی و سایر رسانه های خبری و هنری باشد. عکاسی از چندین دوره جایزه معماری داخلی ایران، عکاسی از تمامی دوره های جایزه معماری آسیا و اروپا که در کشورهای ترکیه، اتریش و آلمان برگزار شده است و همچنین عکاسی از ده ها ورکشاپ معماری اساتید برجسته معماری و معماری داخلی، گوشه ای از توانایی های متمایز گروه نگارت است. با انتخاب گروه نگارت برای عکاسی رویداد خود، آسودگی خاطر و اطمینان را برای خود به ارمغان آورید. به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که از نگاه حساس و دقیق ما هیچ لحظه ای از دست نخواهد رفت.

مشاهده قیمت عکاسی خبری ، همایش و رویداد و انواع روش های برآورد تعرفه عکاسی خبری

نمونه پروژه های عکاسی همایش، عکاسی سمینار و عکاسی رویداد گروه نگارت