نگارت، ثبت خلاقانه لحظه ها

دغدغه ما در نگارت ( Negart ) ثبتی خلاقانه و حرفه ای از منحصر به فردترین لحظه ها است. در مسیر خلق یک ثبت متمایز، همواره پایبندی به اصول حرفه ای و تعامل صحیح و کارآمد با کارفرما از اصلی ترین اهداف ماست. تعهد به مشتری برای ما فقط یک شعار نیست، بلکه همواره برا این باوریم که مشتری می بایست انتظار بالاترین استانداردها را از عملکرد ما داشته باشد تا بتواند به محصولی ارزشمند دست پیدا کند.

گروه عکاسی نگارت

سیاوش باقری، دانش آموخته کانون سینما گران جوان است. عکاسی دیجیتال را زیر نظر استاد علی میراسماعیلی آموخته و در کنار اساتیدی چون فواد نجف زاده، علی دقیق و پرهام تقی اف به کسب تجربه پرداخته است. بررسی سوابق حرفه ای وی نمایانگر تمرکز بیشتر او در شاخه عکاسی معماری است. او برای درک مطلوب تر فضای معمارانه، بیش از یک دهه است که در حوزه معماری و گروه معماری کلیاس کویر مشغول به فعالیت است؛ تجربه عکاسی ویلا، عکاسی ساختمان های اداری، ساختمان های تجاری، ساختمان های مسکونی و همچنین عکاسی معماری داخلی متعددی را در کارنامه خود دارد.
عکاسی از ساختمان اداری گلدیران، مجتمع نمایشگاهی پاریزان صنعت، ویلای نازدلکده، ویلای سروستان، ویلای خانه باغ یزد که همگی از پروژه های منتخب و برگزیده جایزه های معمار و معماری داخلی سال های اخیر است، از جمله فعالیت های حرفه ای وی است.
شروع همکاری او با مجله بین المللی ۲A و همچنین نشریه معماری و ساختمان از سال ۱۳۹۴ منجر به کسب تجربه هایی متعددی در شاخه عکاسی سمینار و همایش، مانند: عکاسی مراسم جایزه معماری داخلی ایران در سال های ۱۳۹۴-۱۳۹۵-۱۳۹۶، عکاسی مراسم جایزه معماری آسیا سال ۲۰۱۵ در ترکیه، عکاسی و فیلم برداری مراسم جایزه معماری آسیا و اروپا سال ۲۰۱۷ در آلمان، عکاسی مراسم رونمایی از شماره اختصاصی نشریه ۲A برای جایزه معماری آسیا در سال ۲۰۱۶ شده است.
او در جهت توسعه فعالیت های هنری و حرفه ای خود، با همکاری تیمی حرفه ای اقدام به تأسیس گروه نگارت کرد و همینک به عنوان مدیر گروه به فعالیت در زمینه عکاسی می پردازد.

اساس حرفه ماست و ما در میان برترین حرفه ها، عکاسی را انتخاب کرده ایم.

آرمان اصلی همه تلاش های ماست ، که آن را با بازخوانی گذشته ، شناخت امروز و نگاه به آینده جستجو می کنیم .

به ما اجازه می دهد ببینیم چه چیزهایی می تواند موفقیت را برای پروژه ما به ارمغان آورد ؛ پس اجازه می دهیم همان بشود .

نسبت به همه آنچه انجام داده ایم ، باعث می شود تا پویایی مسیر خود را حفظ کنیم و از فلسفه خود جدا نشویم

کسی که همواره می تواند انتظار بالاترین استانداردها را از عملکرد ما داشته باشد و به ویژگی های منحصربه فرد و ارزشمندی در پروژه های خود دست پیدا کند .

ما در ” گروه نگارت “ قصد داریم خودمان را با کارهایمان اثبات کنیم و به مشتریان خود نشان دهیم که می توانند کارهای با کیفیت تر و با هزینه کمتر دریافت کنند. هدف ما تلفیق هنر، تجربه، سخت کوشی، خلاقیت، نوآوری و بهره مندی از علوم نرم افزاری و سخت افزاری برای ارائه خدمات مطلوب به کارفرمایان است.

عزت الله باقری

سیاوش باقری
مدیر گروه نگارت – عکاس

اکرم اسفندیاری

اکرم اسفندیاری
عکاس ، فیلم بردار

سالار ملک نیا

سالار ملک نیا
معمار

نعیم واحدی

نعیم واحدی
معمار

حجت باقری کیا

حجت باقری کیا
مدیر امور مالی و اداری

ما در گروه نگارت بر این باوریم که :

۱. دریافت خدماتی بی نقص، با کیفیت و حرفه ای حق مشتری است و گروه نگارت همواره تلاش می نماید تا خدمات خود را فراتر از انتظارات کارفرمایان به ایشان ارائه نماید.
۲. انجام کار با کیفیت همراه با شادی، آرامش و لذت از انجام همکاری، حق ما و مشتریان ماست. پس سعی داریم با تکیه بر دانش، تجربه و حرفه مندی خود و بهره مندی از جدیدترین تجهیزات، تمام نیازمندی یک پروژه عکس برداری، فیلم برداری، طراحی سایت و انجام امور تبلیغاتی را به طور حرفه ای به کارفرمایان و مشتریان خود ارائه کنیم.

ما در گروه نگارت به طور پیوسته، دانش خود را به روز می کنیم و همواره خود را مطابق با خواسته ها و انتظارات کارفرمایان رشد و توسعه می دهیم تا به مشتریان خود اطمینان خاطر بدهیم که پروژه آنها با بالاترین استاندارد ممکن انجام خواهد شد.