تخصص ما " ثبت تصویری ماندگار " از اندیشه شماست


دغدغه ما در نگارت ( Negart ) ثبتی خلاقانه و حرفه ای از منحصر به فردترین لحظه ها است. در مسیر خلق یک ثبت متمایز، همواره پایبندی به اصول حرفه ای و تعامل صحیح و کارآمد با کارفرما از اصلی ترین اهداف ماست. تعهد به مشتری برای ما فقط یک شعار نیست، بلکه همواره برا این باوریم که مشتری می بایست انتظار بالاترین استانداردها را از عملکرد ما داشته باشد تا بتواند به محصولی ارزشمند دست پیدا کند.
9560

فریم عکس

75

پروژه عکاسی معماری و معماری داخلی

25

کارفرما حقیقی و حقوقی

2600

ساعت عکاسی

ما در گروه نگارت به طور پیوسته، دانش خود را به روز می کنیم و همواره خود را مطابق با خواسته ها و انتظارات کارفرمایان رشد و توسعه می دهیم تا به مشتریان خود اطمینان خاطر بدهیم که پروژه آنها با بالاترین استاندارد ممکن انجام خواهد شد. ما در گروه نگارت قصد داریم خودمان را با کارهایمان اثبات کنیم و به مشتریان خود نشان دهیم که می توانیم پروژه های ایشان را با کیفیت بالا و هزینه معقول انجام دهیم.
اشتیاق
اساس حرفه ماست و ما در میان برترین حرفه ها، عکاسی را انتخاب کرده ایم.
ماندگاری
آرمان اصلی همه تلاش های ماست ، که آن را با بازخوانی گذشته ، شناخت امروز و نگاه به آینده جستجو می کنیم .
نگرش وسیع
به ما اجازه می دهد ببینیم چه چیزهایی می تواند موفقیت را برای پروژه ما به ارمغان آورد ؛ پس اجازه می دهیم همان بشود .
نقد
نسبت به همه آنچه انجام داده ایم ، باعث می شود تا پویایی مسیر خود را حفظ کنیم و از فلسفه خود جدا نشویم
تعهد به مشتری
کسی که همواره می تواند انتظار بالاترین استانداردها را از عملکرد ما داشته باشد و به ویژگی های منحصربه فرد و ارزشمندی در پروژه های خود دست پیدا کند .
ما در گروه نگارت به طور پیوسته، دانش خود را به روز می کنیم و همواره خود را مطابق با خواسته ها و انتظارات کارفرمایان رشد و توسعه می دهیم تا به مشتریان خود اطمینان خاطر بدهیم که پروژه آنها با بالاترین استاندارد ممکن انجام خواهد شد.

پروژه های شاخص عکاسی معماری و معماری داخلی

ویلای شماره 47-46 سروستان - ویلای هفت سنگان - مجتمع مسکونی فروردین - مجتمع مسکونی داروگر - مشاور املاک VIP - دفتر مرکزی پرشین نوش - ساختمان مسکونی بام سبز

پروژه های شاخص عکاسی خبری و رویداد

دهمین جایزه معماری داخلی ایران - نهمین جایزه معماری داخلی ایران - جایزه معماری آسیا و اروپا 2018 - جایزه معماری آسیا و اروپا 2017 - جایزه معماری آسیا و اروپا 2016 - یلداری کارآفرینی استارتاپی